Lilinka B

do kolika dnu prijdou prijemci peníze, když mu je odešlu přes učet?

1–2 dny?

Odpovědi
Kolmon

Maximálně to smí trvat 2 pracovní dny ( v rámci platby v české republice). Když se platba zadá ráno většinou jsou peníze u příjemce následující den.

anonym

Pokud vložíš peníze v bance na účet, tak jsou připsány na účet příjemce za pár minut (tot je ale zpoplatněná služba). Totéž většinou nastane při převodu v rámci stejné banky. Delší lhůta je při převodech mezi různými bankami.