Rokio

Do kolika dní je slušnost odpovědět na e-mail?

Nejlepší odpověď
ivogusa

Ten samý den, je-li to business do hodiny

Další odpovědi
Tw!st

Já jsem zvyklý na business zprávy odpovídat do 1–8mi minut 24/7. Ostatní emaily tak do půl hodiny.

soles

Pokud nemáš v e-mailu nastavenou automatickou odpověď (např. že x dní nebudeš na internetu), tak je slušnost reagovat do 24 hodin. Ale je to pouze slušnost, nikoli pravidlo či dokonce povinnost. Pokud jsi zaměstnanec, tak toto celé mohou zásadně měnit a jasně definovat vnitropodnikové směrnice.

Honza5486656

Palec nahoru za rozumnou otázku 🙂

Drap

Neexistuje na to žádný předpis. Vhodné je co nejdříve.