Do kdy musím uhradit blokovou pokutu za veřejné pohoršování - močení na veřejnosti?

Dostala jsem blokovou pokutu za veřejné pohoršování - močení na veřejnosti od státní policie v Praze. Policista řekl, že ji musím uhradit do 14 dní na poště a dal mi složenku. Poté jsem se ptala městského policajta, který mi oznámil, že pokutu stačí uhradit do 2 měsíců. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlépe bude optat se rodičů a současně je požádat, aby pokutu uhradili co nejdříve, protože policité nejspíše na splatnosti úhrady za toto malé nedopatření budou trvat!

Další odpovědi:

Zlatý

Blokovou pokutu PČR je nutno uhradit do 14 dnů.

Bronzový

Do 14 dnů.

Vážně za to dávaj pokuty? To je hnus, člověk se nemůže ani vyčůrat:-D, ale když po zimě sleze sníh, tak člověk kličkuje po chodníku, aby nešlápl do hovna od psa:-(((

Těm pejskařům co neuklízí nikdo pokutu nedá:-(((

Bronzový

zzzlatokopka:Třeba se chtěl na ní jenom podívat z blízka a potom nevěděl jak se z toho vykroutit tak jí dal pokutu, aby získal její kontaktní údaje na další schůzku :D

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

To´s ale musela močit snad ´pod ocasem´ a nebo jsi byla drzá, obvykle tohle policajti řeší domluvou (pokud se odkážeš na ´krajní nouzi´)...
;-)

TerezaP

Nebyla jsem drzá, snažila jsem se to vyřešit rozumnou domluvou, že jsem slušný občan a takovou věc jsem udělala poprvé, jelikož se jednalo opravdu o krajní nouzi. Na otázku, zda by bylo pro společnost lepší, pokud bych se "podělala" do kalhot, mi policista odpověděl, ano, bylo. Takže jsem už opravdu neměla sílu vymýšlet další argumenty.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.