bujoon

Do kdy musím mít podepsané prohlášení k dani z příjmů?

Nejlepší odpověď
niemand

1.4. 2011 – základní termín pro podání přiznání k dani z příjmů
30.7.2011 – v případě, že přiznání podává daňový poradce
hezký den

Další odpovědi
standa

Pokud máte touto otázkou na mysli do kdy můžete požádat svého zaměstnavatele, aby vám provedl tzv. zúčtování záloh na daň z příjmu za rok 2010, tak odpověď zní do 15.února 2011.
(§ 38ch/1 zákona o daních z příjmu).

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/dprij/cas­t4.aspx

standa

Co je užitečného na odpovědi Niemanda ?

standa

A jak jste na tyto datumy přišel ? 🙂