Pokročilý

Do kdy musí být provedeno vyúčtování za elektřinu, nájem + služby?

Od 1. ledna 2010 do 31. května 2010 jsem pronajala byt, vyúčtování za elektřinu, nájem + služby s tím spojené (voda, výtah, teplo atd.) slečna požaduje okamžitě,na smlouvě není uveden datum, do kdy proběhne toto vyúčotávní. Myslela jsem, že stačí vždy až když přijde vyúčtování v r. 2011, tak pak pošlu dodatečně. Neznám výše záloh. děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Mě by teda nenapadlo jít do pronájmu a nevědět výši záloh.To by bylo na prvním místě,co by mě zajímalo.Pokud nevíte,kdy to platit,tak nejlepší bude se slečny zeptat.Tady Vám to asi nikdo neřekne,kdy platit nájem.Je to různý.

Bronzový

Myslím, že tazatel je pronajímatelem, nikoliv nájemcem a slečna nájemkyně trvá na vyúčtování, které nelze udělat, protože nejsou známy vyúčtování dodavatelů tepla, elektřiny a vody.

Celkem rovněž chápu, že slečna když odchází, trvá na vyúčtování, nezbyde vám, než to odhadnout, a tvářit se, že je to to pravé vyúčtování.

Ovšem poznámce "neznám výši záloh" rovněž nerozumím, co je to za nesmysl? Pokud máte na mysli dodavatele elektřiny, pak ho o vyúčtování k určitému datu požádejte a sdělte mu změnu odběratele elektřiny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.