Avatar uživatele
simonka

Do kdy musí být provedeno vyúčtování za elektřinu, nájem + služby?

Od 1. ledna 2010 do 31. května 2010 jsem pronajala byt, vyúčtování za elektřinu, nájem + služby s tím spojené (voda, výtah, teplo atd.) slečna požaduje okamžitě,na smlouvě není uveden datum, do kdy proběhne toto vyúčotávní. Myslela jsem, že stačí vždy až když přijde vyúčtování v r. 2011, tak pak pošlu dodatečně. Neznám výše záloh. děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5052 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Mě by teda nenapadlo jít do pronájmu a nevědět výši záloh.To by bylo na prvním místě,co by mě zajímalo.Pokud nevíte,kdy to platit,tak nejlepší bude se slečny zeptat.Tady Vám to asi nikdo neřekne,kdy platit nájem.Je to různý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jambalaya

Myslím, že tazatel je pronajímatelem, nikoliv nájemcem a slečna nájemkyně trvá na vyúčtování, které nelze udělat, protože nejsou známy vyúčtování dodavatelů tepla, elektřiny a vody.

Celkem rovněž chápu, že slečna když odchází, trvá na vyúčtování, nezbyde vám, než to odhadnout, a tvářit se, že je to to pravé vyúčtování.

Ovšem poznámce „neznám výši záloh“ rovněž nerozumím, co je to za nesmysl? Pokud máte na mysli dodavatele elektřiny, pak ho o vyúčtování k určitému datu požádejte a sdělte mu změnu odběratele elektřiny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek