Šárina13

Do kdy máte prázdniny na Vánoce?

Nejlepší odpověď
Drap

Já si plánuji i určuji sám, takže na tento rok jsem naplánoval vánoční prázdniny od 20,12.2012 až do letních práznin. Budu se snažit, aby tam nevznikla přetržka, že po letních prázdninách naplánuji hned podzimní prázdniny. Z těchto důvodů v roce 2013 vypustím prázdniny velikonoční.

Další odpovědi
marcelkacz

My jako studenti Dvořákova gymnázia v Kralupech musíme jít už 3.1.2013 do školy.
Moje sestra, která chodí ještě na základku dostala ředitelský volno a jdou až 7.1.2013