Weroniq

do jakých škol chodí děti prominentů? politiků, celebrit apod.

chodí do běžných škol s ostatními dětmi nebo je nějaká vip škola? a je to jiné v zahraničí? co třeba bezpečnost, aby je někdo neunesl nebo se jim něco nestalo, kdyby to byly děti prezidenta

Nejlepší odpověď
Kazík

Ano určite chodí do soukromých škol a pokud je to politik tak si určite nechává vozit své deti limuzínou popřípade s ochrankou

Další odpovědi
Drap

Většinou do soukromých hodně drahých škol

Rocker

K nám do školy chodí děti tří známých herců (nebudu jmenovat).A je to normální základní škola.

hanny 2

Děti nejmenovaného uhlobarona chodí ve Švýcarsku všude s chůvami a s ochrankou.Třebaže to nejsou děti prezidenta,rodiče mají strach z únosu a vydírání.