Rokio

Do jakého věku si člověk najde relativně snadno nové zaměstnání?

Nově zaměstnání ve vyšším věku

Nejlepší odpověď
led

Od 50 rokov sa už u súkromníka ťažko hľadá, pokiaľ nesplňuje nasledujúce požiadavky:

Požiadavka na zamestnanca:
1 – maximálne znalosti v danom odbore, najlepšie na úrovni nositeľa Nobelovej ceny a desiatky ďalších prestížnych cien
2 – minimálne nároky na plat
3 – schopnosť pracovať 25 hodín denne (čítate správne, tú jednu hodinu má prestávku na jedlo. Opísané zo skutočného výkazu práce) v prospech zamestnávateľa
4 – výkonnosť minimálne 4 plnohodnotných pracovníkov
5 – pevné nezlomné zdravie
6 – vlastné bývanie, zdravá manželka a zdravé deti, pokiaľ ich má, najlepšie by bolo, keby bol slobodný
7 – vek a pohlavie nehrá rolu, pokiaľ je pracovník držiteľom Občianského preukazu

Další odpovědi
marci1

Nelze to paušalizovat jen na věk. Záleží jaké má člověk vzdělání, co umí a jestli dokáže být kreativní. Bohužel u nás je to stále tak, že práci dostanou mladší lidé, nejlépe do 30, popř. 35 let. Pokud to jde, je nejlepší být sám sobě zaměstnavatelem. 🙂

anonym

Podle vlastnīch zkušenostī do padesáti, pak už jsi pro firmy NEPERSPEKTIVNĪ­.A určitě nezaměstnají šedesátníka.Všude hlášky PROČ NEJDETE DO PŘEDČASNĒHO DŮCHODU?

Kepler

Traduje se, že do padesátky. Ale schopný padesátník má větší šanci, než třicátník mamlas.