Avatar uživatele
anonym

Do jakého věku dítěte se po něm dojídají nedojedené zbytky?

A musím dojídat pocušky skoro cizích děcek, když se jídlo podle ní nesmí vyhazovat? Jsou 3leté.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No, tak ať si je po svých dětech dojídá sama. Víš, nezlob se, ale proč tam vlastně zůstáváš? Váš vztah má tolik problémů a mně to připadá, že se ani nemáte rádi. Tvá partnerka je zřejmě velmi panovačná osoba, má vžitá nějaká podivná pravidla a nutí tě přizpůsobit se jim. Podle otázek, které si na toto téma zatím položil, bych o takovou rodinu nestála. Život je dost krátký na to, abys ho utrácel s člověkem, se kterým si evidentně nerozumíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Dojídat se nemusí po žádném dítěti a pokud „dojídající“ dojídat chce tak to naopak nezáleží na věku dítěte.
A kdo řekl, že to dojídat MUSÍŠ? Partnerka? Tak,když to jíst nechceš tak to nejez. Jsi dospělý a svéprávný.
Doplňuji:
Apropos – mám dvě děti, ani jeden není zrovna velký jedlík, spíš naopak. Tak holt vařím menší množství a jim dám tolik, kolik předpokládám, že snědí.

Upravil/a: Nuk nuk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nedojedá sa.

za prvé je z toho na vracanie, za druhé je to možnosť prenosu nákazy.
proste je to humus.
treba naložiť menej a radšej pridať.

mimochodom? čo sú to pocušky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemyslím, že by se ´nedojedky´ po dětech musely dojídat – když má někdo chuť (třeba „ona“), ať si dá – já ale nebudu, nejsem popelnice a sám si umím říct, kolik sním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Když, ty nemáš kouule?? .-O
Snad existuje něco jako sebeúcta ne, pokud nechceš, nejes… Nejsi čuník 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Vepište odpověď…pocušky jsou nedojezené jídlo na talíři. Dítě se v tom frfňá nebo uteče.

před 3779 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

aha, díky.
u nás tomu hovorí zbytky.

před 3779 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek