Nikkol

Do jakého obchodu chodíte nejraději? (papírnictví, kniha, oblečení, potraviny atd…)

Odpovědi
Jikra

Do řeznictví pro tu krásnou vůni, a potom do elektroobchodů se dívat na ty krásné přístroje.

tom004

Do OD,tam jsou všechna oddělení,která potřebuji.Jinak podle potřeby,do specializovaných obchodů.

fablen

jako malá jsem moc ráda chodila do papírnictví pro tu vůni, dnes upřednostňuji nákupy po internetu, příp. nákup v knihkupectví, květinářství, koberce.

Nemám ráda: obchody s oblečením, obuv, potraviny, sportovní oblečení, elektro.

Ella

většinou navštěvuju OC a tam všechno co potřebuju. Jinak miluju papírnictví – všechny ty věcičky a bloky a různé diáře =D a knihkupectví!!!! tam dokážu strávit i celý den…

Michálek1245

Jelikož hodně tvořím doma i v práci, tak mám hodně rád papírnictví a všechny tyhle věci, kde se prodávají věci na kreativitu a ještě tam člověk najde nějakou inspiraci. A třeba vím, že krepová lepící páska bude v papírnictví vždycky levnější než ve stavebninách nebo hobby marketech, kam jsem pro ni docela dlouho chodil. :)