Do jakého nejvyššího patra budovy jste vyjeli?

Já jsem skromný, do 14 patra.

Nejlepší odpověď
honza19hk

v New Yorku do 38 patra nějaké kancelářské budovy.Expresním výtahem za 10 vteřin.

Další odpovědi
anonym

Televizní věž a Braniborská brána jsou bezesporu největší dominantou Berlína. Stavba věže, která dosahuje výšky 368 metrů a činí z ní nejvyšší vyhlídkový bod v Berlíně

gagaga

do 124 :)
v Dubaji Burdz Chalifa

jinak, v kazdem meste na svete, kde jsem jiz byla, vyjedu vzdy na nejvyssi vez

an. posilam vzdy ze svych cest sve foky, pokud budete mit zajem, muze pak vzdy preposilat :p

  • iv-

anonym

-iv- , nebylo pod mrakodrapem nabl…?

rád bych viděl místa, které navštívili zdejší, ale co já, to mám přeposlat fotky z výroby klobás či jejich uzení? 😁 Já nejezdím do žádných zemí, natož exotických, ale Polsko navštěvuji docela často.

gagaga

ne :) , vyhlidka je prosklena :)
a i kdyby , zrovna byla pisecna boure, tak nebyli videt ani lidi, natoz…

a klobasky taky nejsou k zahozeni :p

anonym

koubavit, a ještě dodej, kolik to bylo pater.