Do jaké země byste se chtěli podívat a proč?

Na světě je tolik míst, tolik států a každý je něčím proslulý. Francie - Eiffelova věž, Amerika - Grand Canyon, Itálie - Colosseum, Austrálie - Sydney Opera House, Egypt - Pyramidy... Zkrátka zajímalo by mě, do jaké země byste se nejraději podívali a proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Od malička slintám,když vidím v televizi Grand Canyon.Jel bych i třeba někam na Sibiř,nebo do Rumunských hor,kde ještě žijí postaru,bez civilizace.Ale takový čundr v Orlických horách je taky super:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Podíval bych se rád do starého Ceskoslovenska,bohužel to už asi nepujde.Každy chce se podívat do světa,ale unás je taky plno pěkných míst.

Bronzový

Švédsko, Finsko apod...lákají mě jezera, hory a jejich kultura..:-)

Zlatý

Do Asie-Japonsko,Čína,Thajsko...

Bronzový

pokud jen jeden stat tak Cina, hlavne kvuli jeji historii a pamatkam. pokud jeden kontinent tak bych rozmyslel mezi Asii a Afrikou. a asi hodne dlouho:)

Stříbrný

Nový Zeland. Ale to je jen těžko uskutečnitelný sen.

Zlatý

Pokud v té zemi nebudu moci být asi půl roku abych poznal co tam lidi těší a jaké mají problémy, tak jet jen na čuměnou se mi nechce nikam. Mne víc zajímá ten život za "pozlátkem" než se podívat tam a tam a zas pádit domu abych nepřijel pozdě z dovolené..
Ale kdyby bylo nejhůř, tak někam jako je centrální Kanada, či Sibiř. Jsou sice komáři a nebo zas jindy zima, ale to se i nechá vydržet.

Zlatý

USA - z kulturních důvodů, jednak coby anglista, jednak coby fanda country; Švýcarsko, Itálie

Zlatý

Mým snem je navštívit Holandsko.Sice jsem tam byl,ale jen na jeden den a tak mě ta země uchvátila,že bych tam jel aspo%n na měsíc.

Amerika- Montana.... nádherná příroda... :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.