bafo

do jaké výšky a hloubky jsem majitelem nemovitosti

Nejlepší odpověď
standa

…do takové, kterou lze vyčíst z katastru nemovitostí.

Další odpovědi
Miroslavst

Do výšky své inteligence a do hloubky svého přesvědčení. To je blbá otázka. Prostě pozemek je tvůj do hloubky základů a nazdar.

venkovan

Do výšky komínu, antény či největšího stromu na zahradě, ale co je ve vzduchu není stejně tvoje (s výjimkou vlastních létajících ptáků jako je třeba papoušek, pštros, holubi apod.), dolu pouze u nemovistosti podle povolené stavební dokumentace. Jinými slovy, pokud na svém pozemku máš v podzemí ropu, zlato a další cenné suroviny, nemluv o tom. Stejně tak není tvoje ani voda ve studni.

Miru1

Snad nemáš pod věžákem metro.