jennysh

do Jaké věkové kategorie by jste se zařadili po fyzické stránce,bez ohledu na váš věk (Já se např.na svůj věk necítím).

A tak se ptám vás,cítíte se starší nebo mladší bez ohledu na váš věk? Jak se říká,staří mladíci,mladí staříci.
Doplňuji:

  • iv- 99 a tolik energie na rozdávání kolem sebe, to se jen tak nevidí. :)

Nejlepší odpověď
ten který je

Cítím se celkem mladě,i s mladými lidmi si lépe rozumím.Včera jsem ovšem potkal bývalého kolegu z práce a zašli jsme na jedno.Nějak se nám to vymklo z rukou a dnes ráno jsem se cítil na 80.:-D

Další odpovědi
Terryle

Já si připadám furt ještě jako děcko. Ve většině věcí se o sebe bez problémů postarám, ale v tom nejpodstatnějším – po ekonomické stráce – se pořád ještě neutáhnu… Takže dítě – závisím na rodičích a mám k nim svý povinnosti. S věkem to nemá co dělat. Představa, že v mým věku mě už máma čekala, je naprosto šílená a nepředstavitelná.

tuCZek

Mám pocit že mně letos přešla puberta.
Je mi 35 :)

arygnoc

víte, kolik nás je, co sa na svůj věk necítime?

někdy starší, někdy mladší, někdy přiměřeně …

Tonie

Je mi patnáct, ale podle inteligence holek, který vidím ve svým okolí mi příjde, že buď ony jsou strašně dětinský nebo že já jsem asi nějakej mimoň.
Každopádně bych.. nevím, možná 18, nechci si moc věřit.

anonym

Dnes na 100 !! A to je mi teprve 99. ! -iv-

jendahun

A to je důvod,proč nám posunou důchod do sedmdesáti.

dědapetr

Ráno na 18 v poledne na 35 a večer jsem na svým 60.

mosoj

Jedna věc je se citít. Druhá věc je co dokáži fyzicky.
Je mi 65 let mám dvě těžké nemoci( jednou z nich je rakovina) a ještě uběhnu 10 km za 40 min. Přesto se někdy fyzicky a psychicky cítim velmi špatně. Co jsem přestal chodit do práce chybí mně hlavně společnost pár lidí s kterými bych mohl pokecat. Půlka lidí je dneska nasr… a druhá půlka nechodí pomalu ani ven z bytu.

led

Ťažko povedať,
sú dni, keď si s prajašterom Aladárom vymieňame názory na dnešný zkazený svet
a sú dni, keď by som si s veľkou mašlou vo vlasoch sadla na hojdačku a smiala sa na celý svet.
Ale väčšinou sa pohybujem medzi týmito dvoma rozpätiami. Cítim sa ako človek svojej doby.
Vždy s úsmevom…