savana

Do jaké platové třídy „spadám“?

Mám odpracováno 31 let.Do jaké platové třídy bych byla zařazena jako osobní trenér ve fitness?Resp.kde se dá najít rozlišení platových tříd v oboru sportovních služeb.

Nejlepší odpověď
atriplex

Platové třídy najdete většinou ve státní nebo veřejné správě. U soukromníka si musíte výši svého platu vybojovat.

Další odpovědi
Drap

Záleží hlavně na zaměstnavateli, na jeho zařazení. Spousta firem dnes vůbec platové třídy nepoužívá. Neni to poviností.

fablen

přesně jak píší kolegové, musíte dostat zaručenou mzdu pro danou profesi, kolik let praxe máte – na tom skutečně nezáleží a záleží na Vašem zaměstnavateli

Zdroj: http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/701?kam­=zakon&c=567/20­06