poa.li

Do jaké míry u vás platí rčení o Kyselých hroznech? Pozorujete to?

U mě do značné…

Odpovědi
iceT

Máte na mysli tu bajku(myslím),v níž na konci zní O jak sladké jste se zdály,jak jste kyselé?
Nemusím mít uplně všechno,co kde uvidím,nebo co vypadá dobře,jelikož jsem si už několikrát ověřila,že ve finále to či ono nepotřebuju,nebo to nesplnuje moje požadavky,přestože na první pohled se mohlo zdát,že jen to a nic jiného mě neudělá štastnou.