Katusa

Do jaké míry lze použít výsledky své bakalářské práci ve své magisterské práci?

Lze například zkopírovat 30 stránek a potřebných 70 dopsat nebo musí být vše „nové“?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak překopírovat to rozhodně nelze. Pouze lze vycházet z výsledků bakalářky a v diplomce to rozpracovat. Takže diplomka bude navazovat na bakalářku, né že bakalářka bude součástí diplomky.

Další odpovědi
tomage

Zkopírovat určitě ne … i když by se mi to taky hodilo :) Myslim, že svoji bakalářku můžeš ale uvádět jako zdroj, klidně ji citovat, nebo prostě sepsat podobný odstavec a dole uvést, že jsi čerpala ze své bakule.