vivatisCZ

Do jaké kategorie na facebooku zařadit stránku o mně?

Chci si udělat facebook stránku o sobě. Stránka by se jmenovala podle mně a byl by to můj menší blog. Problém je v tom, že nevím do jaké skupiny to zařadit. Nemyslím si, že by v tom měl být větší problém když vidím ty stránky typu: Bez ní jsem nic / Fanoušci JB atd.
Děkuji 🙂

Odpovědi
lmarg

Já bych to zařadila do Umělec, skupina nebo veřejně známá osobnost nebo do Účel nebo komunita :) Kdyžtak tě Facebook přendá do jiné skupiny, moji stránku taky přendal.