Vašek123

Do čeho zabalit základní desku, když ji musím dát do batohu?

Doplňuji:
ne jenom převést přes město :D

Nejlepší odpověď
anonym

Do antistatického obalu – ať ji neodpálíš – a pak do pevné (dřevěné) bedýnky – abys ji nezlomil.
Jdeš s MB na vysokohorskou túru, abys ji musel mít v batohu???
:-O
Doplňuji:
Tak ti ji – snad, v tom antistatickém obalu, uneseš i v ruce, ne?

Další odpovědi
Kankys

Anistatický pytel krabice tu bych vypostroval. Pytel ti dají v servisu PC když poprosíš.

MK44

Desku dát do antistatického obalu – přitom nesahat rukou ani na tištěné spoje ani na součástky. Zabalenou desku do krabice z pevného materiálu. Krabici do dostatečně velké tašky – je-li krabice ohebná, pak samotnou, už nic jiného. Batoh je krajně nevhodný.

Doplňuji:

Na převezení přes město bude nejlepší kufřík nebo něco jako taška-diplomatka vhodná na dokumenty, dostatečně rozměrná. Může stačit i igelitka, do které se krabice nebo antistatický pytel s deskou volně vejde – samozřejmě se vyhni tlačenici v MHD. 🙂

Funna

šmarjá, nedělejte z komára somára…antistatický pytlík, polstrování, nesahat a pod…jste nikdy neskládali počítače?…nejsou tak zničitelné, jak to tu líčíte .-), antistatický pytlík je sice ideální, ale není nezbytně nutný…co je ale absolutně nutné do batohu, je cokoliv, co ti zaručí, že se ti karta nezlomí…papírová krabice, tvrdé desky (papírové, laťky z plotu tam necpi .-) kterými zaručíš, že se ti batoh nezlomí a tím ani karta, nebo něco podobného…pokud nemáš ten antistaťák, do normálního sáčku ji nedávej, to ji raději opatrně zabal do měkkého třeba balicího papíru…ideální je ale originální krabice, ale tu asi nemáš…