Natee

Do čeho zabalit knížku, aby byla chráněná před politím/umazáním?

Mám pár knížek, které už nikdy neseženu a nerada bych je poškodila. Do jakého průsvitného obalu je zabalit?
Klasické obaly na sešity a učebnice nesedí, spíš něco, co si můžu upravit podle svého..

Nejlepší odpověď
hanulka11

dá se koupit průhledná folie do které knihy zabalíš a folii přelepíš izolepou

Další odpovědi
Illines

Staci i voskovany papir.

terry

Jak píše hanulka. Stačí kus igelitu a na vnitřní straně desek přelepit lepící páskou, aby obal držel.
Nechápu, co je na tom složitého.

ginze

Jak se psalo – průhledná fólie je nejlepší. Většinou to tak dělají s knihami v knihovně.