Do čeho je výhodné v době Finanční krize investovat?

Investování v podobě (nákup pozemků, cenných papírů, komodity (např. zlato)… a dalších prostředků, poraďte..

Odpovědi
Tomas12

nikdo neví, jak dlouho bude krize pokračovat. Pokud patříš k těm, co jsou pesimisté, zlato je dobrou volbou.
Nemovitosti v ČR budou patrně ještě nějakou dobu klesat, protože trh byl hodně přehřátý.
Osobně bych teď volil akcie největších společností, které mají ve svém oboru významnou, ideálně až skoro monopolní pozici. V ČR jednoznačně ČEZ, ze světových BHP Billiton nebo trochu rizikovější Gazprom. Dobrou investicí může být i Google.

DV

to samozrejme zalůezi take na podstatnem faktu, jak velike riziko jste ochotny podstoupit, jak poznamenal kolega v delsim horizontu muzete nakupovat a drzet akcie CEZu, ja bych dale v kratsim horizontu doporucil zpracovatele ropy, kteri se odrazeji ode dna diky stale se zvysujici cene ropy. Komodity vyzaduji vetsi zkusenost, ale zlato je casto prostredek pro „zaparkovani“ penez v dobe krize, presto je tato komodita velmi volalitni … Vam jako zacinajicimu investorovi bych ale spise doporucil nejaky fond…

Dandi

Určitě panelové byty a diamanty.

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.