Do čeho dáváte dětem pití?

Ahoj, má někdo nějaký dobrý tip na láhev pro 2,5 letého sviště? Nevím pořádně, do čeho mu udělat šťávu…

Odpovědi
Nuk nuk

Mám dítko, kterému je 1,5 roku a většinou používáme tréningový hrneček, zvládá i normální (malý dětský, ne porcelánový), ale zatím s mou asistencí.. 2,5 leté dítě už by ale mělo zvládnout pití z normálního hrnečku už samo. Pokud ale máte namysli třeba naven, aby se dítko nepolilo a vy jste nemuseli pokaždé přiskakovat na pomoc, jsou hodně dobré lahvičky s takovým tím „pístem“.
Prodávají se v tom některé džusy – třeba Cappy. Když láhev po vyprázdnění vymejete, můžete jí použít i na šťávu na ven. Děti z toho umí pít (i můj synek to zvládá výborně), jde jim to snadno, snadno se to uzavírá a vylití je minimální.

Krugerka

Mám neteř co jí je 2,5 roku a doma normálně zvládá pít ze sklinky z hrnečku…a když jde ven..tak většinou dáváme pití do flaščičky s tím pístem jako má třeba jupík a tak..

Lencis

Malé ještě není rok a půl, ale skvěle se naučila pít z hrnečku ze slámkou. Koupila jsem jí v dm po té co mi odmítla dudlíky. Myslím že je to skvělé řešení.

Janulka

Ahoj, já mám synka 20 měsíců a skvěle se mu pije z 0,75 l plastové sportovní láhve, kterou mají teď v každém marketu – teď máme doma zrovna Rajec, ale jsou i Mattonky atd. My nekoukáme na značku, kupujeme tyhle vody kvůli flaškám, jsou fakt super. A když je obrátíš dnem vzhůru a nemačkáš je, tak ti nic nevyteče:o))))

miney777

doma dcerka – stejně stará – pije buď z normálního hrnku, nebo z plastových kelímků z Ikei.. a venku se napije jak z normální PET lahve, nebo lahevs „pítkem“ – mattoni, dětská pití, dobrá voda dětská…

Attack-design

plastový hrneček s krytem