Avatar uživatele
anonym

Do čeho dáváte dětem pití?

Ahoj, má někdo nějaký dobrý tip na láhev pro 2,5 letého sviště? Nevím pořádně, do čeho mu udělat šťávu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5361 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Mám dítko, kterému je 1,5 roku a většinou používáme tréningový hrneček, zvládá i normální (malý dětský, ne porcelánový), ale zatím s mou asistencí.. 2,5 leté dítě už by ale mělo zvládnout pití z normálního hrnečku už samo. Pokud ale máte namysli třeba naven, aby se dítko nepolilo a vy jste nemuseli pokaždé přiskakovat na pomoc, jsou hodně dobré lahvičky s takovým tím „pístem“.
Prodávají se v tom některé džusy – třeba Cappy. Když láhev po vyprázdnění vymejete, můžete jí použít i na šťávu na ven. Děti z toho umí pít (i můj synek to zvládá výborně), jde jim to snadno, snadno se to uzavírá a vylití je minimální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Krugerka

Mám neteř co jí je 2,5 roku a doma normálně zvládá pít ze sklinky z hrnečku…a když jde ven..tak většinou dáváme pití do flaščičky s tím pístem jako má třeba jupík a tak..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Malé ještě není rok a půl, ale skvěle se naučila pít z hrnečku ze slámkou. Koupila jsem jí v dm po té co mi odmítla dudlíky. Myslím že je to skvělé řešení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janulka

Ahoj, já mám synka 20 měsíců a skvěle se mu pije z 0,75 l plastové sportovní láhve, kterou mají teď v každém marketu – teď máme doma zrovna Rajec, ale jsou i Mattonky atd. My nekoukáme na značku, kupujeme tyhle vody kvůli flaškám, jsou fakt super. A když je obrátíš dnem vzhůru a nemačkáš je, tak ti nic nevyteče:o))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miney777

doma dcerka – stejně stará – pije buď z normálního hrnku, nebo z plastových kelímků z Ikei.. a venku se napije jak z normální PET lahve, nebo lahevs „pítkem“ – mattoni, dětská pití, dobrá voda dětská…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

plastový hrneček s krytem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek