Do čeho dáváte dětem pití?

Ahoj, má někdo nějaký dobrý tip na láhev pro 2,5 letého sviště? Nevím pořádně, do čeho mu udělat šťávu...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Mám dítko, kterému je 1,5 roku a většinou používáme tréningový hrneček, zvládá i normální (malý dětský, ne porcelánový), ale zatím s mou asistencí.. 2,5 leté dítě už by ale mělo zvládnout pití z normálního hrnečku už samo. Pokud ale máte namysli třeba naven, aby se dítko nepolilo a vy jste nemuseli pokaždé přiskakovat na pomoc, jsou hodně dobré lahvičky s takovým tím "pístem".
Prodávají se v tom některé džusy - třeba Cappy. Když láhev po vyprázdnění vymejete, můžete jí použít i na šťávu na ven. Děti z toho umí pít (i můj synek to zvládá výborně), jde jim to snadno, snadno se to uzavírá a vylití je minimální.

Pokročilý

Mám neteř co jí je 2,5 roku a doma normálně zvládá pít ze sklinky z hrnečku...a když jde ven..tak většinou dáváme pití do flaščičky s tím pístem jako má třeba jupík a tak..

Bronzový

Malé ještě není rok a půl, ale skvěle se naučila pít z hrnečku ze slámkou. Koupila jsem jí v dm po té co mi odmítla dudlíky. Myslím že je to skvělé řešení.

Pokročilý

Ahoj, já mám synka 20 měsíců a skvěle se mu pije z 0,75 l plastové sportovní láhve, kterou mají teď v každém marketu - teď máme doma zrovna Rajec, ale jsou i Mattonky atd. My nekoukáme na značku, kupujeme tyhle vody kvůli flaškám, jsou fakt super. A když je obrátíš dnem vzhůru a nemačkáš je, tak ti nic nevyteče:o))))

doma dcerka - stejně stará - pije buď z normálního hrnku, nebo z plastových kelímků z Ikei.. a venku se napije jak z normální PET lahve, nebo lahevs "pítkem" - mattoni, dětská pití, dobrá voda dětská...

Pokročilý

plastový hrneček s krytem

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.