Do čeho čůrá žena v nemocnici, když ženy nemají bažanty jako pánové?

Nejlepší odpověď
venkovan

Otázka jak pro pány dělaná. Ale ten kdo byl v nemocnici na lůžkovém oddělení když tam ležela třeba jeho máma, babička či manželka, viděl tam často i mísy pro potřebu žen.
A mimochodem – pro ženy je již vymyšlena taková věcička, která jim umožní vykonat potřebu prakticky do flašky. Ty co to znají berou ho sebou na četné cesty, kdy mají malou šanci se důstojně odskočit.
Je to myslím i u nás v prodeji, české ženy mají pro to udělátko již svůj název. Tak ho nebudu psát.

Další odpovědi
briketka10

do mísy..
no a když nemůžou, tak se cévkujou to je, že se jim zavede na to místo hadička a teče to do sáčku..

SINGO

Já bych řekl že do toho, do čeho se vykonává velká potřeba tzv. mísa.

mosoj

Mají slepice. To jsi nikdy ve špitále neviděl ?