vasemi

Do čeho by jste investovali své peníze?

Nejlepší odpověď
Jindra B

Jiné

Každý rozumný drobný investor ví, že investovat do jednoho konkrétního odvětví je jen spekulace a ne investice…Kaž­dopádně bych zvolil něco bezpečnějšího než drahé kovy či jiné hodnotové investice.

Další odpovědi
Poklička

Diamanty

Questman

Jiné

Jaký prosímtě vidíš rozdíl, mezi investicí do slitků nebo do mincí? Kdybys to prodával tak je to pořád zlato a můžeš si z toho nechat vytvarovat třeba dildo a vyjde to na stejno, jen se na tebe asi budou ve zlatnictví divně koukat ;)
Jinak, zlato je v tuhle chvíli trochu riziková komodita, kvůli velkému propadu na burzách ale ono se stejně zase brzy vyšvihne nahoru, takže pokud kupovat zlato, tak teď nebo za pár měsíců.
Nejlepší by asi bylo se trochu zorientovat na trhu s akciemi a investovat tam. Když koupíš kilo zlata, tak z toho stejně nijak nezbohatneš, nejdříve tak tvoji vnuci ale když dnes správně investuješ do firmy s potenciálem, tak se můžeš stát z roka na rok doživotním rentiérem :)

novaky

Jiné

do umění. V období stability cena uměleckých předmětů zvolna roste. V období krize cena umění prudce stoupá, cena kovů jde prudce dolů. Opatři si sbírku známek, certifikovaný obraz, jedinečnou knihu …
Jestli nekecám si můžeš snadno ověřit. Mrkni, kdy měly nejvyšší obrat aukční síně. Přesně to kopíruje krizi na burze. A pak se podívej, co se v té době stalo s kovy

deny555

Jiné

Lamalam

Jiné

Určitě do uměleckých děl. Naštěstí nemám zatím starost, kam dát nepotřebné peníze.

Reckini

Zlaté slitky

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Jestli chceš poradit, do čeho investovat (tedy – na čem vydělat), definuj podmínky té investice (kdy, kolik, na jak dlouho, cenu ´jednotky´…), takto ´postavená´ anketa je nesmyslná (postrádá logiku) – proto na otázku neodpovím.
Jestli chceš přijít o peníze, kup cokoli a kdykoli – ideálně na základě ´megaextrasuper´ jedinečné výhodné nabídky v inzerátu a nebo došlé mailem od dosud neznámého odesilatele (spam).
;-D