vecernice

Dnešní zápas

Tak co říkáte,ten náš Vokoun je dobrej brankář že?

Nejlepší odpověď
oskar

Je to fakt borec.

Další odpovědi
HOMER

Jo super,ten konec byl brutální,už jsem myslel že to ještě srovnají…Trochu mě mrzí,že jsme jim nedali aspoň ještě jeden,ale i tak jsme mistři světa a předvedli jsme pár hodně dobrých zápasů,hlavně ten se Švedama :D

martina1

Byl nejlepší a měl vyhrát cenu pro nejlepšího gólmana,ale on to o sobě určitě ví a kdyby zapochyboval,tak mu to zlatá medaile připomene.