hubickova

Dnešní vyhlášení prohibice

Tak by mně zajímalo,co bude,když mám jít zítra na svatbu a hostina bude v restauraci,co mi tam nalejí?????Jen pivo a víno????Nedělám si srandu,fakt by mně to zajímalo,jak to bude probíhat,určitě v republice bude hodně oslav a podobných akcí,kde se nalévá.

Nejlepší odpověď
venkovan

Pro tchýni prý mají schovanou nějakou štamprdli. Protože slepá tchýně je poklad.
Ale popravdě – nechápu co je to tragédii, že nebude tvrdý alkohol.

Další odpovědi
iceT

No to je tragédie......Copak oslavovat se musí za pomoci chlastu?

A jen tak na okraj:byla jsem kdysi slavit 50 té narozeniny,taky byla oslava v restauraci,a oslavenci se běžně nosily lahve s domácí slivovicí,takže předpokládám,že podobná situace bude i tomhle případě,a krom toho pokračovat můžete i doma s vlastními zásobami…

Reuef

tak jim das tuzer predem a uvidis ze se nejaka flaska najde jsme preci Cesi ne

tom004

Poreferuji,až se vrátíme,jak to probíhá u nás ve Větřní na Václavských slavnostech. Za chvíli se tam jdeme podívat kvůli dceři,která tam hraje. Mám za to,že to bude zajímavé,těch „pralinek“ tam bývá dost. 🙂
Doplňuji:
Na stáncích,ani v restauraci neprodávali nic přes 20%. Ale také podstatně ubylo návštěvníků slavností.

huxa

musíš si umět o ten alkohol říct ;) a nebo donést vlastní, většinou ti ze starší generace a mužské populace nosí alespoň flaštičku pálenky ;)

terry

Aspoň bude na co vzpomínat.
Myslím, že o tvrdém alokoholu ta zábava není. Ani na svatbě.
A není přece jen pivo a víno.