vecernice

Dnešní hokejové utkání

Taky se tak zbytečně rozčilujete při dnešním hokeji,jako lidi kolem mě?

Nejlepší odpověď
quentos

já ne, mě to nechává naprosto chladným (a když vidím nadávat ostatní, připadá mi to úsměvné), ale zase nadávám u scrabblu, tak to docela i chápu ;{)=

Další odpovědi
panenka

já se tedy nerozčiluji ale můj ano.pošlu ho raději do jiné místnosti at se jde dívat .

ten který je

Já jsem si musel dát doma s přítelkyní Wizoura.Rozhodčí nebyli zrovna spravedliví.Ale je to sport.

Sandy

Já se celkem rozčiluju, doufala jsem, že vyhrajeme=D

anonym

Ja taky se cilim a pohorsuji,jsem tim dost zaujata,proto mam reakce.

anonym

chtěl sem, aby sme vyhráli, ale přál sem si aspoň plichtu.. bohužel, ani jedno :) ale co.. příště

Brčko

Myslím kdo u sportu chladný at jde do kina..

Jahoda

Já ani moc ne, ale potom mě rozčiluje nebo spíš mrzí, že prohrajeme :(

Kamarád

Kolik to skončilo? Byl jsem v kině.Děkuji