iwetax

Dnešní Blesk , strana 11– Co na to říkáte?

Přes celou stránu je Dominika Mesarošová a obrovská písmena – Jsi hloupá, Jsi tuctová, Jsi únavná, Jsi trapná. Blesk už o tobě nenapíše ani článek. (je tam dopravní značka STOP) – To mohl vymyslet jen nějakej blbec

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to bulvár, tak co od nich čekat.
Jen počkej až něco vyvede, hned bude na zitulní straně a to z důvodu zisků. Hold prachy hýbou světem.

Další odpovědi
mosoj

Tady prý nikdo Blesk nečte. Já někdy ano. Proč blbec. Někdo si to holt zaplatil.
A jestli je na tom jenom půlka pravdy ..
Doplňuji:
Je celebrita a ta má dost možností se bránit.
Aby si to nakonec neobjednala sama.

led

Krásna reklama na ďalšie podnikanie.
Zvýši to tržbu novín – otázky prečo má stop, kto to vlastne je
reklama pre „vyhodenú celebritu“
tie slová môžu živiť médiá aj celebritu nejakú dobu – súd, odvolanie, slávny návrat na scénu

Jahoda

Taky jsem na to čučela. Nevím, co k tomu dodat. Ale pro ty, kteří neví „vo co go“, jsem to vyfotila. Omlouvám se za kvalitu – fotila jsem to mobilem.

http://img.na­dapenny.com/t20/110­35/nadap171509780­970230.jpg

A zde ještě odkaz na video. Kvůli němu prý celá aféra vznikla.

http://www.bles­k.cz/clanek/vi­deo-celebrity/148412/pr­oc-ma-mesarosova-na-blesk-cz-stop.html

poa.li

Čím extrémější jsou tyhle výlevy, tím více je na tom znát, jak je na tom naše společnost. Jak by to asi posoudil nějaký psychoanalytik..