Lukáš01

Dneska mi uletela samička zebričky , ktorá už mala znesené 4 vajíčka , ostal mi iba samče a ten na nich sedáva.

Moja otázka znie , mám nechať samčeka sedieť , je schopný ich vysedieť ?
Alebo mu mám kúpiť novú samičku ?
A ešte jedna otázka , čo by sa stalo , keby som si kúpil 2 nové samičky ?

Nejlepší odpověď
badisko

no muzes to zkusit …Ale ja bych spise koupil chuvicku japonskou..:D uz jmeno napovi..