Terésis

Dneska jsem se dozvěděla že budu mít rovnátka…

Ahoj, je mi 17let a dneska jsem by na Ortodoncii…
řekli mi že musím mýt fixní rovnátka a řekli že si můžu vybrat barvu gumiček na ně.
Jakou si mám teda dát?
Mám hnědé vlasy s blond melíry, hnědo zelené oči a plné rty.
Díky za odpověď :))

Nejlepší odpověď
STUDENTKAEVA

Já je měla taky..Ono to ani moc vidět není a mně je často měnili..Hlavně to moc neprožívej o mojí doktorky mají deset odstínů každé barvy a pak si vybrat že? :)
Nebála bych se růžové,fialové ani červené,modrá je dobrá a zelenou miluju..
Moje rada zní dle tvé barvy očí bych dala asi zelenou nebo fialovou tak kombinace fialové gumky a zelené oči je best škoda, že ty gumky pokud nejíš nebo neotvíráš pusu dokořán nejsou mocky vidět..ALE pokud ti tahle barva nesedí vyber si jinou..

Další odpovědi
Drap

Zelené

klumprt

Modré

iceT

pokud je budeš mýt,tak je snad jedno jakou barvu budeš umývat…

Baromut

To bych vůbec neřešila, s každou návštěvou ti budou dávat jiný