stana73

Dneska bylo krásně,taky vám to zvedlo náladu?Byli jste venku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží kde, ale u nás krásně bylo. Nálada je dobrá.

Další odpovědi
Děda Louda

Jasně! Netrpím sice nějakými depkami či chmury, ale určitě je to příjemné a osvěžující, vykutat se aspoň na odpoledne na čerstvo a slunečno. Jen houšť!

ten který je

Nemám rád takové počasí v lednu.Ptactvo je zmatené,můžou začít pučet stromy a následně zmrznout a také pro lidi je to špatné – vznikají viry a lidé mohou onemocnět chřipkou.V lednu má být mráz.

panenka

Ano byla jsem se svými dětmi na procházce a podívat se na koně,pštrosa,a cestou nazpět jsem se s nimi stavila na průlezkách

quentos

jo, cestu do práce a zpátky jsem si užil ;{)>

hanulka11

U nás bylo opravdu jako na jaře . Tak jsem poklidila okolo domu ,užila si sluníčka a může zase začít nová zima........

Ella

je pěkné vidět po tolika šedých dnech sluníčko jako na jaře =)
Ovšem co slunce odkrylo pod tunami černého sněhu… to bych ani vidět nemusela… =/

Lucy13

Jo dneska bylo krásně 🙂, venku jsem sice nebyla ale měla jsem otevřené okno a ten čerstvý vánek byl úžasný. Hned mě šlo učení lépe. Jenom kdyby nebyla tak brzo tma .