stana73

Dneska by slavila narozeniny česká rocková legenda.

Posloucháte i dneska jeho písničky?

Odpovědi
iceT

Jiří Schellinger-některé jeho písničky se mi líbí,jiné zase ne.Klasika je Holubí dům a Což takhle dát si špenát.
No ale že by rocker?To se mi moc nezdá,i když v jeho době…

anonym

Mám to podobné jako ice-T,něco můžu,něco přepínám,mám ráda jeho Ptají se lidé,Šípkovou Růženku,Švihák lázeňský,ne pro píseň samotnou,ale díky jedinému spolužákovi v K.Varech,kterého jsme měly,který se o nás holky staral,my mu tuhle přezdívku daly.

Zdroj: http://zivoto­pis.osobnosti­.cz/jiri-schelinger.php