Drap

Dnešek (22. 2.) je připomínán jako světový den obětí trestných činů. Je nebo byl i někdo z vás obětí?

Dnes: 22. února

Nejlepší odpověď
annas

Ano, byla jsem obětí trestného činu. Jde o mé soukromí, takže podrobnosti nepovažuji za vhodné zde uvádět.

Jinak při nákupu zboží na aukru. Dotyčný poškodil několik uživatelů, vydělal, ale po verdiktu soudu jsem dostala peníze zpět.

Jindy jsem místo objednaných knih obdržela cihlu., ale to šlo spíš o podvod.

Jednou kvůli nepozornosti mně někdo vytáhl z kabelky peněženku, v ní byly poukázky na obědy na celý měsíc a přes 3.000 Kč. Za hloupost se prý platí, tak jsem pachateli „zaplatila“.

Další odpovědi
Kepler

Ano, 3 x jsem byl okraden: auto, majetek, peníze. Celková škoda 160 000, v dnešní měně podstatně více.

talka

vykradená chata, ukradené auto

quentos

Ano, byl jsem okraden.

Rokio

Ano, byl jsem obětí trestného činu několikrát, ale pachatel nebyl odsouzen.

nyjono

Vykradené auto, ukradený bicykl.

anonym

Krádež bicyklu, krádež peněz po zaplacení inzerátu bez dodání zboží – falešný prodejce.

L. da Vinci

Ano, ukradli mi mládí.

hapiky

Byl jsem stíhaný za krásu, pro krajní nedostatek důkazů mě museli propustit

zjentek

Dnes je ale 23. února a to se začala sériově tisknout bible a narodil se Fučík, Julius. Máš to pomotané. Podle nějaký pranostiky by dnes měla být sněhu plná škarpa, což u nas na Prajzke dnes nevyšlo, zdar!

Kelt

Ano, ukradli mi zrcátko z auta a tato společnost mne připravila o 2 roky možnost získat práci, což se projevilo v mém životě. Ale určitě nejsem jediný. I kdybych našel viníka a obvinil ho, potrestaný nebude.

pgk

Mé kamarádce zavraždil chlap babičku.

redy

hapiky a to jsem si myslela, že policie má dost případů nevyřešenejch.
🙂