Dnes vecer SMIM poprve jet se synem na ryby. Pod podminkou , ze tam nebudu mluvit ! Za A : Mysli to kvuli rybkam , za B

Mysli to kvuli sobe !! ☹ Za C : A myslite , ze to ma cenu vubec tam jet ? Ze to vydrzim ?? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Tome , ja porad melu … proto mi syn asi rekl , ze musim alespon u vody mlcet , ze bych plasila rybky. Ale ja ho podeziram , ze na rybky to jenom svadi ,ze ony nemaji usi , tudis neslysi , ale ze " klid " chce mit on. Ale mozna " ze soucitu " ke mne , me to nechce rict na ferovku. 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Celých těch cca 5 minut koumám,jak na odpověď,ale těch informací,alespoň pro mne,je tam dost málo.Takže to udělám tak,že si počkám na komentovaný výsledek.Ale každopádně bych jel.U vody je fajn.A přeji slušný úlovek. :))
Doplňuji:
Ano,tak teď je mi to úplně jasný.Přiznám se,že jsme s kamarádama také „na mrtvici“,když nám naše manželky oznámí,že jedou na ryby s námi.Kdysi naše fantazie,ve vymýšlení proč je to nebezpečné,neznala mezí.Ale už jsme to dávno vzdali.Teď už spíše uzavíráme sázky,kdy bude nejbližší nabídka jejich účasti.A protože za pár dnů je povolen lov dravců,asi nebude co řešit.Ale bezpečně vím,že rybám jejich,někdy i hlučnější řešení, „důležitých věcí“,nevadí.Takže se nenech odradit,a jak už jsem napsal,dobrý úlovek.:))

Další odpovědi
Ella

opravdu se říká, že u vody – na rybách – by se mělo mlčet, aby se nevyplašili rybky =) určitě to myslel, tak. Dneska je krásně a u vody dvojnásob, jen jeďte =)

kapka

Možná jsou správně obě varianty, proč máte mlčet. Na Vašem místě bych to synovi splnila. Ale je teplo, tak bych si šla mlčky zaplavat pár koleček kolem splávku. 😁

barnajka

Normálně se říká, že mlčeti je zlato… u rybářů platí, že mlčeti je ryba :))
Kdyby si synátor opravdu chtěl od své upovídané maminky odpočinout, vůbec by jí tu možnost nenabízel, jel by sám a měl by klid tuplovaný :)

hanny 2

Jenom jestli Vám to syn neříká jen tak,protože ví,že „pořád melete“,takže počítá s tím,že za tu cenu „mlčet“ raději stejně nepojedete!Ale on Vám přece tu možnost nabídl!Nic proti synovi!

led

To je fantastická ponuka. Platia všetky tri varianty 🙂
Doporučujem:
zoberte si ceruzku a papier, keď budete chcieť hovoriť, napíšte to na papier. Ak nevydržíte, určite sú nablízku nejaké stromy, choďte a povedzte to im (král Lavra má oslie uši…). Vyhláste súťaž s rybami o Bobríka mlčania, ak vyhráte, syn vás určite aj nabudúce zoberie. 😁