Dafid

Dnes už se nedává Office při koupi nového NTB?

Zdravím, chtěl jsem si dnes objednat nový notebook, při postupování v košíku mi naskočilo, že k tomu mám připlatit 900,– Kč za předplacený balíček Officu na rok. Dnes už to není součástí nového počítače?

Odpovědi
Lamalam

Netuším, ale myslím, že MS Office se nikdy zdarma nedávalo.

Mc Merkurion

…bylo tam jen demo na 30dní…

Rohlik

Microsoft razantne zmenil MS Office, nejnovejsi produkt je Office 365, ktera se plati vetsinou pausalne a poskytuje navic ukladani dokumentu do cloudu. Jiz to neni tak, ze to zaplatis 1× a mas to na cely zivot…
Drive se opravdu davala zkusebni verze MS Office, ktera byla predinstalovana na HDD pri koupi spolecne s OS.