annas

Dnes se mně poprvé objevila tato informace, když jsem zadala do vyhledávače dotaz. Jak jí mám rozumět?

Aplikace IE upravila tuto stránku, aby pomohla zabránit útoku skriptování mezi weby.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Rozšířená konfigurace zabezpečení aplikace Internet Explorer je funkce … Internet Explorer tak, aby napomáhaly při ochraně před možnými útoky, k nimž může docházet prostřednictvím webového obsahu a skriptů aplikací.

Rozšířená konfigurace zabezpečení aplikace Internet Explorer

K čemu tato funkce slouží
http://207.46­.16.252/cs-cz/library/cc546102­.aspx