Avatar uživatele
terry

Dnes říkali v radiu, že češi jsou na předních příčkách v počtu chovu psů na počet obyvatel. Tak se ptám, máte doma psa?

Neměli na mysli chovné stanice 🙂. Spíš domácí mazlíky. A také se ptali, jestli po těch svých mazlících uklízíte exkrementy.
Doplňuji:
www – s poukazováním na 2 i 3 roky staré otázky můžeš jít k šípku.
Lukáši – je to krasevec. Nebo krasavice?
Je vidět, že statistika nelže 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, lukas.zmizik, anonym, anonym před 4067 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

mám doma psa a posílám i jeho fotografii
http://www.zmi­zik.com/upload/IM­G_6530_al.jpg

no a jinak s ním chodím do lesa a tam se nemusí nic uklízet
_____________­__________________
a Ty máš doma psa? jestli né, můžu ti toho našeho půjčovat na víkendy
Doplňuji:
posílám ještě jednu fotografii abych to příliš neidealizoval
http://www.zmi­zik.com/upload/IM­G_6617.jpg

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Stará otázka. Nemám a podívej se sem, třeba ti to v průzkumu pomůže:
Doplňuji:
Pokud nechceš vědět, kolik uživatelů má doma psa, tak se příště neptej! Podle tvé reakce to vypadá, jako by tvoje otázka byla jen pro samotnou otázku. Blbec jsem myslel, že tě to skutečně zajímá ☹ .

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=M%C3%A1­te%20doma%20psa%3F

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
kick882

Máme, i kočku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě. Do nedávna jsem měl dva, teď už bohužel, jen jednoho. Bez psa je smutno v chalupě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

mám psa NO a exkrementy po něm uklízím jen když je udělá někde kde to vadí – chodník, něčí vjezd apod. , bydlíme na vesnici a už i sem dorazili pytlíky FEDOG také přikládám foto :D http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-ash4/284232_1­852409238190_8054114_n­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemám momentálně žádného psa.
Doplňuji:
Ale dříve jsem měla vždycky dva křížence. Chodila jsem s nimi na procházku za náš dům do přírody. Nikdy nebyli cvičeni ani nenosili obojek a přesto poslouchali. Pouze fenu jsem naučila sedni – spíše ze zvědavosti a na chození s obojkem a vodítkem – stejně je nakonec nepotřebovala. Mám na všechny hezké vzpomínky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Jasně. Už děda s bábí měli psa, rodiče mají psa a s přítelem máme taky psa. Teda někdy spíš vypadá, že pes s přítelem mají mě (fenka jedna žárlivá).

Exkrementy uklízíme jen na ulici nebo parku, kde si hrajou děti, ale v lese nebo někde za městem to necháváme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Nikoli. Bydlíme v menší bytovce a byť jsme prostřídali mnoho psů, tak s odstupem času vidím, že to je, hlavně pro větší plemena, spíše tiché trpění. Vyměnili jsme psy za malého kocourka (i na kocoura má velmi malý vzrůst, je opravdu drobek) a nemůžeme si stěžovat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mám doma psa, křížence z útulku, už, 10 let, ale co se syn odstěhoval a já s ním musím chodit ven…je to dost náročné…a pejsek vypadá, že přežije dalších 10 let, no je to prostě náročné v paneláku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Máme 6 letou bíglici a její dcerku kříženou se setrem,ty jsou 2 roky.Chodíme s nima do lesa,takže neuklízíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Psa sice nemáme, ale kdybychom ho měli, určitě bychom ty exkrementy uklízeli. Nechápu, jak to někdo může nechat povalovat na zemi, a to i když je někde na vesnici… A co jako? Tam snad lidi nechodí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miniem

Ano máme doma pejska :) Kluka, malé plemeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bumbac

Vlčáka.Malé plemena se jako pes nepočítaj. Tak mám dojem,že se nedopočítáš… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

www – mně to zajímá. Jen mi 2–3 roky staré informace v tomto směru nepřipadají aktuální.

před 4066 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek