terry

Dnes říkali v radiu, že češi jsou na předních příčkách v počtu chovu psů na počet obyvatel. Tak se ptám, máte doma psa?

Neměli na mysli chovné stanice 🙂. Spíš domácí mazlíky. A také se ptali, jestli po těch svých mazlících uklízíte exkrementy.
Doplňuji:
www – s poukazováním na 2 i 3 roky staré otázky můžeš jít k šípku.
Lukáši – je to krasevec. Nebo krasavice?
Je vidět, že statistika nelže 🙂

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

mám doma psa a posílám i jeho fotografii
http://www.zmi­zik.com/upload/IM­G_6530_al.jpg

no a jinak s ním chodím do lesa a tam se nemusí nic uklízet
_____________­__________________
a Ty máš doma psa? jestli né, můžu ti toho našeho půjčovat na víkendy
Doplňuji:
posílám ještě jednu fotografii abych to příliš neidealizoval
http://www.zmi­zik.com/upload/IM­G_6617.jpg

Další odpovědi
www

Stará otázka. Nemám a podívej se sem, třeba ti to v průzkumu pomůže:
Doplňuji:
Pokud nechceš vědět, kolik uživatelů má doma psa, tak se příště neptej! Podle tvé reakce to vypadá, jako by tvoje otázka byla jen pro samotnou otázku. Blbec jsem myslel, že tě to skutečně zajímá ☹ .

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=M%C3%A1­te%20doma%20psa%3F

kick882

Máme, i kočku.

Drap

Samozřejmě. Do nedávna jsem měl dva, teď už bohužel, jen jednoho. Bez psa je smutno v chalupě.

BANAN93

mám psa NO a exkrementy po něm uklízím jen když je udělá někde kde to vadí – chodník, něčí vjezd apod. , bydlíme na vesnici a už i sem dorazili pytlíky FEDOG také přikládám foto :D http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-ash4/284232_1­852409238190_8054114_n­.jpg

anonym

Nemám momentálně žádného psa.
Doplňuji:
Ale dříve jsem měla vždycky dva křížence. Chodila jsem s nimi na procházku za náš dům do přírody. Nikdy nebyli cvičeni ani nenosili obojek a přesto poslouchali. Pouze fenu jsem naučila sedni – spíše ze zvědavosti a na chození s obojkem a vodítkem – stejně je nakonec nepotřebovala. Mám na všechny hezké vzpomínky.

Lucijej

Jasně. Už děda s bábí měli psa, rodiče mají psa a s přítelem máme taky psa. Teda někdy spíš vypadá, že pes s přítelem mají mě (fenka jedna žárlivá).

Exkrementy uklízíme jen na ulici nebo parku, kde si hrajou děti, ale v lese nebo někde za městem to necháváme.

Anuket

Nikoli. Bydlíme v menší bytovce a byť jsme prostřídali mnoho psů, tak s odstupem času vidím, že to je, hlavně pro větší plemena, spíše tiché trpění. Vyměnili jsme psy za malého kocourka (i na kocoura má velmi malý vzrůst, je opravdu drobek) a nemůžeme si stěžovat.

pusinka50

Mám doma psa, křížence z útulku, už, 10 let, ale co se syn odstěhoval a já s ním musím chodit ven…je to dost náročné…a pejsek vypadá, že přežije dalších 10 let, no je to prostě náročné v paneláku

Rocker

Máme 6 letou bíglici a její dcerku kříženou se setrem,ty jsou 2 roky.Chodíme s nima do lesa,takže neuklízíme.

JuddH

Psa sice nemáme, ale kdybychom ho měli, určitě bychom ty exkrementy uklízeli. Nechápu, jak to někdo může nechat povalovat na zemi, a to i když je někde na vesnici… A co jako? Tam snad lidi nechodí?

Miniem

Ano máme doma pejska :) Kluka, malé plemeno.

bumbac

Vlčáka.Malé plemena se jako pes nepočítaj. Tak mám dojem,že se nedopočítáš… :)

terry

www – mně to zajímá. Jen mi 2–3 roky staré informace v tomto směru nepřipadají aktuální.