terry

Dnes ráno mi běhala po dvorku lasička. Bydlíme kousek od lesíka. Nestihla jsem ji vyfotit.

Myslíte, že to byla vzácná vyjimka nebo ještě budě šance na foto? Dík.

Nejlepší odpověď
www

Šance bude.
Zvlášť, jestli máte někde hromadu dřeva, kůlnu ap. Lasice právě taková místa ráda obývá, nebude z lesa 😉 .
Podívej se po jejích stopách ve sněhu (jsou to takové dvě tečky vedle sebe ve sněhu, v husté řadě za sebou). Pak stačí najít místo, jde je stop nejvíce a pěkně tiše se tam s aparátem usadit. No potom jen čekat a čekat 😁 .
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Šancí bude určitě více, pokud je tam zvyklá lovit. Problém je v tom, že je velmi plachá a ostražitá, a je obtížné ji zahlédnout.

Morčátko123

Určitě bude ještě plno šancí:)

Děda Louda

Trpělivost růže přináší.

Natttýsek

Určitě budeš mít šanci ale dej si pozor je to nebezpečné ;)