arygnoc

Dnes prý nemá pršet.

Odpoledne jdu do práce.
Mám si tedy ssebou vzít deštník?

Důvěřujete předpovědím počasí?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to mě tak „nebolí“ , ani to nějak moc nesleduji – takové prkotiny
tak zmokneš no a co

navíc počasí je nevyzpytatelné

Další odpovědi
Drap

Nebral bych ho , i když prší, tak deště nejsou nijak zvlášť studené.

Deli

Těm krátkodobým (den předem) ano. Dlouhodobým ne.

A Vy jste z cukru?

dědapetr

V Brně nemá pršet,ale pokud u vás ano tak deštník uneseš.

Ponytail

Když nevím, jdu na www.chmi.cz a mrknu na model Aladin. Ten se většinou v odhadu trefí. Dnes nejspíš skutečně nezaprší. Viz odkaz.

Zdroj: http://pr-asv.chmi.cz/a­ladin/index.php?run=la­test&rr=on

anonym

Nikam nechodte ! Zustante tady na odpovedich a reknete sefovi , ze vam to naridila " vase sefka " ! -iv-

Kotvič

Smrdí mi noha, tak by měly padat kroupy jako krávy. Váš meteorolog RnDr.Kotvič

Zdroj: www.svedi-me-koule.eu