Dnes poprve a jak jsem zjistila ne na posled-jsem udelala knedlikove noky.

Postup jak na knedliky i s vykynutim.Jen jsem potom udelala delsi valecky,nakrajela stejne kousky a 5min.uvarila ve vode.Krasne nabehli,pri vytahovani sitkem jsem kazdy zvlast pichla spejli.V mise trochu vytrenou olivovym olejem jsem je protrepala aby se neslepili.Podala jsem je volne,ale i napichane na spejli.Libilo se to a moje fantazie se doma chytila i u sousedu.Skuste.
Doplňuji:
To neni otazka,toje na prilepsenou,proto je to v ankete.

Odpovědi
SpeedyCZ

A to jest otázka?

Aha… Tak to pardon… :D

ReHu

A k tomu sýrovou omáčku? Nebo s čím jsi je podávala.
S tou špejlí to je dobrý nápad. Šlo by to jako alternativa fondue.

anonym

ReHu podavas se vsim k cemu patri knedliky,segedin gulas,omacky atd.