www

Dnes odpoledne jsem se několikrát nemohl připojit sem, třeba během odpovídání. Jsem sám?

Doplňuji:
To samý jako Kerberus. Díky všem za info!

Nejlepší odpověď
annas

Mně se rovněž nechtěly Odpovědi načíst. Objevil se i text – stránka nedostupná. Čas nevím.

Další odpovědi
Berušinka

Mně to dnes šlo bez potíží =)

hanulka11

mě to jde stále dobře a já se neodhlašuji a připojení mám hned, mám to na liště jen kliknu a jsem tu

tom004

Také bez problémů.

dědapetr

Žádný problém,šlo to normál.

Jikra

Taky bez problému!

Kanovka

bez problémů, jestli to spíš není připojením, pokud máte bezdrátové, tak se může stát, že při dnešním počasí se internetové připojení zpomalý