dnes mi doktorka nasadila antibiotika na hnisavou angínu, je chyba jít hned druhý den do školy?

Doplňuji:
ráda bych zůstala doma v teple, ale absence ve škole mi to bohužel nedovoluje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud ti dnes předepsala antibiotika, tak jsi nemocná a ve škole nemáš co dělat. Máš ležet, užívat léky a ne další lidi nakazit.

Další odpovědi:

Zlatý

Byla by to opravdu velká chyba, jak pro Tebe, tak pro ostatní ve škole. Je nutné užívat pravidelně ATB, klid na lůžku a co nejvíce spánku. Pokud není hnisavá angína léčena vhodným způsobem ( hlavně klidem na lůžku ), může se zánět rozšířit i do dalších částí těla a mohlo by to zanechat následky na ledvinách, srdci nebo kloubech. :-((

Zlatý

Co to znamená- absence mi to nedovoluje?
Jednou jsi nemocná a bereš ATB,tak máš ležet v pelechu.
Nejde jen o tebe, co ostatní????

Stříbrný

Pokud Ti doktorka řekla, že máš ležet doma, tak lež doma! Tělo potřebuje klid a energii na to aby se vzpamatovalo z nemoci. Vysilovat se zbytečně i tím že vůbec někam polezeš a budeš se snažit udržet pozornost je volovina.

Prášky zaberou až tak min. za 3 dny riskujete,že se vám zatočí hlava a nemáte prakticky žádnou zodpvědnost vůči sobě a ostatním?!
Doplňuji:
http://cs.wikipedia.org/…

Pokročilý

do školy v žádném případě nechodit!!Zdraví je přednější a angína není žádná sranda!!

Zůstat doma s anginou není dobré si zahrabat,sama jsem skončila ve špitále a muže se přetvořit do vážnější formy

Pokročilý

Kruci já se lekl. Je lepší si to přečíst dvakrát a pořádně. Ještě, že angínu.

Zlatý

Záleží jak se cítíš a jestli máš teploty. Pravé ořechové to není, ale s trochou opatrnosti se do dá.

Diskuze k otázce

anonym

Ať už je to tak,nebo jak chce,antibiotika se musí dobrat až do konce.

svobodovaa1

Ráda bych zůstala doma v teple, ale absence ve škole mi to nedovoluje.

anonym

Jestli vám nejsou dobré "naše"odpovědi či rady,tak si dělejte co chcete a neptejte se více na nesmysly ju?

Zlatý

mosoj

Antibiotika zabírají do 24 hod, nikoliv do tří dnů.
Takové odpovědi jsou určitě na nic.

anonym

Za to ta vaše odpověď ta přímo perlí...

anonym

A otázka je na jako co?Na to,aby se slečna vyvrátila a podcenila dlouhodobější jistotnější účinek,jí se udělá pobře po 1 dni,ale to neznamená,že se nemoc nemůže vrátit,taková přechozená angína je pak mnohem horší a už vůbec nemluvě o lidech s kterými přijde do kontaktu jak cestou do školy,tak ve škole a než se vyvrátí stáhne s sebou další co měli smůlu a potkali ji jako trest božííí,takhle se může ptát jen nezodpovědná osoba?!Tak se mi zdá,že tady někomu vynechává na staré kolena rozum a jenom vzdoruje jako vetešník?!

anonym

Jistě,ale slečna by měla být izolovaná od kolektivu - posekat trávu si doma může,když je tak "mladá a silná".

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.