Dnes mi byla vystavena neschopenka, prosím do kolika pracovních dnů musím neschopenku odevzdat na sociálce, jsem osvč.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Vzhledem k tomu, že OSVČ pobírá nemocenské dávky až 15. dne nemoci, máte čas. Pokud vaše nemoc nepřesáhne 14 dní nebudete ji posílat nikam.
Bude-li vaše nemoc krátkodobá můžete zaslat začátek i ukončení najednou.
Bude-li dlouhodobá, stačí zaslat neschopenku s prvním lístkem na peníze.

Obecně platí, že postačí doručení na sociálku v prvních dnech následujícího měsíce.