Pelly

Dnes mám s přítelkyní lístky na supermiss a nevím jaké oblečení na takovou akci zvolit koná se to v hotelu hilton, tak n

Dnes mám s přítelkyní lístky na supermiss a nevím jaké oblečení na takovou akci zvolit koná se to v hotelu hilton, tak nevím jestli si mám vzít oblek nebo jen košily a jeany ? Poradte prosí

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Dnes je to vcelku jedno, nicméně je lepší jít formálně protože sundat kravatu a rozhalit košili je lehčí než maskovat rifle…

Další odpovědi
anonym

Nemusíš přímo oblek, ale rozhodně zvol formálnější oděv – černé (tmavé) kalhoty, sako, košili dle barvy saka (např. ´univerzální´ šedou, bílou nemusíš), černé boty. Krávatu nemusíš – a když, tak ´libovolnou´ ladící.
Doplňuji:
A – jen tak mimochodem – přítelka ti ´nenadiktovala´ odění?
😉
Měl bys s ní být sladěn.