hanulka11

Dnes jsme se dohadovali ,ale nesmějte se …jak čůrají ptáci Jestli bílá část trusu je moč nebo ne?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne

Nesměju se, jsem vážnej. Jen si myslím, že je to žlutá část trusu :D

Další odpovědi
anonym

Ano

ptáci kadí a čůrají dohromady nemají to zvlášt takže ano to bílé je i čúrání a nesměju se my se o tom bavily v práci nedávmo taky

ten který je

Ano

Ano bílá část ptačího trusu je moč.Mám andulky a tak to je.

flodur

Ano

BEAES

Ne

Na mě občas něco venku kapne a je to tekuté a čiré a to je tedy co?

Jahoda

Ano

To bílé je skutečně moč.