Fellis

Dnes jsem si spálila nohu, ruku, ale hlavně na prsu kus od bradavky! Mám tam hnědýflek a puchýř. Prosím, pomocte!

Spáleniny od žehličky na vlasy- pomoc!

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Jak se Vám to proboha mohlo stát? Okamžitě do nemocnice na příjem! Zkuste se ještě před odchodem podívat do domácí lékárničky, zda-li tam nenajdete pantenol na popáleniny a sterilní obvahy, a poskytnout si první pomoc.

Další odpovědi
venkovan

Tak mne napadlo, že to bylo při horké / vášnivé lásce. Ale jen žehlička.
No prostě příště to nechce v Evině rouše si žehlit vlasy.

Otázka jak je spáleno. kdysi, ale už je to dlouho od spálení, hned se dával bílek a nebo taky hned studená voda. Pokud je pohotovost v nedaleko, asi bych se tam rozjel. Jinak namazat z venčí vhodným krémem co se najde doma, zevnitř taky, aby šok byl menší. opět stačí se podívat po nějaké lahvi co je doma a má kvalitní obsah.

briketka10

zkuste si zavolat na místní pohotovost..ne­vidíme zde ty popáleniny, tak nevíme kdy to zmizí, mě třeba zůstala od kulmy jizvička dost a dlouho mě to bolelo, když to nezmizí zajděte k lékaři.. máčela jsem ruku pod studenou vodou, ale už jsem měla puchýře..

tekumseh

Abysme ti mohli kvalifikovaně poradit, musíme ty spáleniny nejdříve vidět. Hoď sem fotky, hlavně té bradavky…:-)).
Jestli chceš, můžu ti to bebí pofoukat! 🙂

Fellis

Žehlila jsem si ráno ve spěchu vlasy a takhle jsem dopadla. Myslíte,že je nutné navštívit nemocnici? Snad to není tak vážné, nebo ano? Nemám s tím zkušenosti. Namazala jsem si to nějakou mastičkou na lehké popáleniny. Za jak dlouho mi zmizí flek, jestli vůbec zmizí?