Avatar uživatele
Fellis

Dnes jsem si spálila nohu, ruku, ale hlavně na prsu kus od bradavky! Mám tam hnědýflek a puchýř. Prosím, pomocte!

Spáleniny od žehličky na vlasy- pomoc!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4466 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Georgo2010

Jak se Vám to proboha mohlo stát? Okamžitě do nemocnice na příjem! Zkuste se ještě před odchodem podívat do domácí lékárničky, zda-li tam nenajdete pantenol na popáleniny a sterilní obvahy, a poskytnout si první pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Tak mne napadlo, že to bylo při horké / vášnivé lásce. Ale jen žehlička.
No prostě příště to nechce v Evině rouše si žehlit vlasy.

Otázka jak je spáleno. kdysi, ale už je to dlouho od spálení, hned se dával bílek a nebo taky hned studená voda. Pokud je pohotovost v nedaleko, asi bych se tam rozjel. Jinak namazat z venčí vhodným krémem co se najde doma, zevnitř taky, aby šok byl menší. opět stačí se podívat po nějaké lahvi co je doma a má kvalitní obsah.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

zkuste si zavolat na místní pohotovost..ne­vidíme zde ty popáleniny, tak nevíme kdy to zmizí, mě třeba zůstala od kulmy jizvička dost a dlouho mě to bolelo, když to nezmizí zajděte k lékaři.. máčela jsem ruku pod studenou vodou, ale už jsem měla puchýře..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tekumseh

Abysme ti mohli kvalifikovaně poradit, musíme ty spáleniny nejdříve vidět. Hoď sem fotky, hlavně té bradavky…:-)).
Jestli chceš, můžu ti to bebí pofoukat! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Fellis

Žehlila jsem si ráno ve spěchu vlasy a takhle jsem dopadla. Myslíte,že je nutné navštívit nemocnici? Snad to není tak vážné, nebo ano? Nemám s tím zkušenosti. Namazala jsem si to nějakou mastičkou na lehké popáleniny. Za jak dlouho mi zmizí flek, jestli vůbec zmizí?

před 4466 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek