Dnes jsem si spálila nohu, ruku, ale hlavně na prsu kus od bradavky! Mám tam hnědýflek a puchýř. Prosím, pomocte!

Spáleniny od žehličky na vlasy- pomoc!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jak se Vám to proboha mohlo stát? Okamžitě do nemocnice na příjem! Zkuste se ještě před odchodem podívat do domácí lékárničky, zda-li tam nenajdete pantenol na popáleniny a sterilní obvahy, a poskytnout si první pomoc.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak mne napadlo, že to bylo při horké / vášnivé lásce. Ale jen žehlička.
No prostě příště to nechce v Evině rouše si žehlit vlasy.

Otázka jak je spáleno. kdysi, ale už je to dlouho od spálení, hned se dával bílek a nebo taky hned studená voda. Pokud je pohotovost v nedaleko, asi bych se tam rozjel. Jinak namazat z venčí vhodným krémem co se najde doma, zevnitř taky, aby šok byl menší. opět stačí se podívat po nějaké lahvi co je doma a má kvalitní obsah.

Zlatý

zkuste si zavolat na místní pohotovost..nevidíme zde ty popáleniny, tak nevíme kdy to zmizí, mě třeba zůstala od kulmy jizvička dost a dlouho mě to bolelo, když to nezmizí zajděte k lékaři.. máčela jsem ruku pod studenou vodou, ale už jsem měla puchýře..

Pokročilý

Abysme ti mohli kvalifikovaně poradit, musíme ty spáleniny nejdříve vidět. Hoď sem fotky, hlavně té bradavky...:-)).
Jestli chceš, můžu ti to bebí pofoukat! :-))

Diskuze k otázce

Fellis

Žehlila jsem si ráno ve spěchu vlasy a takhle jsem dopadla. Myslíte,že je nutné navštívit nemocnici? Snad to není tak vážné, nebo ano? Nemám s tím zkušenosti. Namazala jsem si to nějakou mastičkou na lehké popáleniny. Za jak dlouho mi zmizí flek, jestli vůbec zmizí?

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.