Avatar uživatele
ReHu

Dnes jsem po nějaké době četla článek o Martinu Hranáčovi. Označovali ho za celebritu. Toto se mi zdá poněkud nadnesené.

Co si o tom myslíte? Kdo podle vás je či není celebrita?
Nemyslím pouze konkrétní jména, spíše, jakého člověka si pod tímnto pojmem představujete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, rynek878, Pirate_of_D1 před 5035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Jako celebritu bych chápal nějakého umělce který se pohybuje v uměleckém prostředí už několik let a vytvořil za svůj život kvalitní díla.Je jedno zda je to zpěvák,muzikant nebo herec.O tomto kašpárkovi nebude nikdo za pár let nic vědět stejně tak jako o jiných rychlokvaškách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vomibest

Dneska si říká celebrita každý profláknutý ksicht. To je otázka ztráty společenských hodnot. Doba je bohužel taková, že ani lidi nevědí co slovo celebrita znamená. Označovat Hranáče za celebritu je urážka těch, co do této kategorie patří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ten clanek jsem cetla take,je zvlastni,ze me napadlo totez,jak muze nekdo z reality show byt zvan celebritou,totez si ja osobne myslim i o modelkach,pak me stve kdyz nekdo vyslovuje selebrita.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek