Zlatý

Dnes jsem obdržel od zaměstnavatel dárek nejen k vánocům,lze - li to tak nazvat! Dostali jste i vy něco podobného ?

Byla mi změněná pracovní smlouva,kde se píše,že můj pracovní poměr je "na dobu neurčitou" a byl mi zvýšen základní plat o 12,5 %.Lepší dárek jsem si snad ani nepředstavoval!
Doplňuji:
Jen tak pro zajímavost.Ne,nejsem nejmladší (56) a v podniku,ve kterém pracuje cca 1200 zaměstnanců různých oborů ,jsem od března tohoto roku,ale svým postojem k práci,selským rozumem,důvtipem a ochotou jsem obdržel to,co jsem obdržel.Ale pozor,třeba si někdo z vás může myslet,že jsem protekční par...t,ale není tomu tak! Všem,kteří mi přeji děkuji a těm,kteří nemají takové štěstí držím palce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To určitě potěší, protože tímto způsobem je zvedán plat jen tzv. pilířům firmy. Blahopřeji.

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak, to asi budeš mladší a perspektivní zaměstnanec. Gratuluji. Já dostal na 50.narozeniny speciální prémii v podobě výpovědi bez udání důvodu, bez odstupného a bez možnosti vybrat nevyčerpanou dovolenou. Pracovní smlouva byla na dobu neurčitou. Od té doby jsem nezaměstnaný. Když se chce tak jde všechno a Zákoník práce je pro kočku.

Stříbrný

Jistá práce a vyšši plat je ten nejlepší dárek,který přeji každému,kdo si ho zaslouží.Hodně úspěchů v další práci.

Od naší stav. firmy nedostaneme nic. Nebude ani "udělánek". Naši šéfové si nás neváží, jsme pro ně jen přítěž. Chtěl bych pracovat ve vaší firmě kde se o lidi starají, a váží si svých pracovníků. Také blahopřeji!
Doplňuji:
Pardon - Dodělánek.

Zlatý

Když se daří, tak se daří. Gratuluju moc, barbakane! A ať se takhle daří dál :)

Bronzový

To mi jsme zase od zaměstnavatele dostali suprovej dárek a to ten,že si musíme zaplatit nějakou certifikaci za 3 500,-Kč ,a to ještě před vánocemi.Podvodníci !!!

Stříbrný

Já dostala celofiremní pochvalu za měsíc listopad "Champion of the Month" s finanční odměnou. Ve firmě, kde je také přes 1000 zaměstnanců a vybírají se dva šampioni měsíčně - jeden za přední linii, kde jsem já (komunikace se zákazníky) a druhý za srdce "firmy" je to opravdu něco :)

I když úpřimně... smlouva na dobu neurčitou by potěšila víc...

Zlatý

Blahopřeji a možná i tak trochu závidím

Zlatý

Nezbývá než poblahopřát. Někde si prostě zkušeností cení a mlaďoši v okolí mohou přemýšlet, zda se nevyplatí pracovat kvalitně, u práce přemýšlet a být druhým nápomocným.
Mne sice doktorka před vánocemi dala jiný dárek - doporučila abych nechal své práce dokud jsem ještě trochu zdravý. Svým způsobem nadšený nejsem, ale ve své podstatě je to hezký dárek. V dnešní době zničit si klouby a další části těla v práci nemá smysl.

Ke svému platu jsem obržela finanční injekci ve výši 18000,-,šampíčko,kávu a kolekci.Není to špatné,ani zatím nikoho nepoctili letenkou.

Zlatý

Užiteční zaměstnanci dostávají odměny, neužiteční dostávají výpovědi. Tak to koneckonců má být.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.