Avatar uživatele
flodur

Dnes jsem byl na tržnici v Brně.Třešně 1kg 90,–Kč. Dali byste takové nekřesťanské peníze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

To jsou opravdu nekřesťanské peníze. Je pravda, že u nás byla letos úroda mizerná. My máme doma jeden strom, třešně jen tak na zobání. Na polovině z nich si pochutnali kosi.
Nekoupila bych je.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Za ty prachy to mít nemusím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Nee to bych opravdu nedal!
Já mám dva stromy obsypané třešněmi a připadám si tu jako velkovýkrmna špačků a strak. Ale stejně bysme to nestihli všechno sníst ani zpracovat, tak ať si taky nacpou zobáky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdybych mela neodolatelnou chut,tak snad 20dkg,jinak souhlas nekrestansky drahe,ale ja je videla na trznici za 120kc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

V žádném případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Za ty prachy raději maso a udělám si řízky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ani náhodou! Cena je velice přehnaná!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

90 kč je hodně.Ale kup si něaké do foroty protože si myslím že bude hůř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

V Globusu je mají za 50,–/kg, ale ani tak poměrně dobrá cena mě nenaláká ke koupi. V tom vedru raději hroznové víno a nejlépe vychlazené v tekutém stavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

U nás na Hlinecku je prodávají za 40 kč,ale jsou už přezrále,takže budou určitě červavé,takže to si raději koupim meloun.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ne díky-letos už jsem třešně měla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Elekrikář

U nás je mněli za 5O.- neodolal a koupil knedlíky z pařeného těsta se mi povedli vnuci mi málem snědli i kastrol.

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Elekrikář

U nás je mněli za 5O.- neodolal a koupil knedlíky z pařeného těsta se mi povedli vnuci mi málem snědli i kastrol.

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek