flodur

Dnes jsem byl na tržnici v Brně.Třešně 1kg 90,–Kč. Dali byste takové nekřesťanské peníze?

Nejlepší odpověď
annas

To jsou opravdu nekřesťanské peníze. Je pravda, že u nás byla letos úroda mizerná. My máme doma jeden strom, třešně jen tak na zobání. Na polovině z nich si pochutnali kosi.
Nekoupila bych je.

Další odpovědi
oskar

Za ty prachy to mít nemusím.

Bumbes

Nee to bych opravdu nedal!
Já mám dva stromy obsypané třešněmi a připadám si tu jako velkovýkrmna špačků a strak. Ale stejně bysme to nestihli všechno sníst ani zpracovat, tak ať si taky nacpou zobáky.

anonym

Kdybych mela neodolatelnou chut,tak snad 20dkg,jinak souhlas nekrestansky drahe,ale ja je videla na trznici za 120kc

panenka

V žádném případě.

zdeny

Za ty prachy raději maso a udělám si řízky 🙂

Jahoda

Ani náhodou! Cena je velice přehnaná!

fira

90 kč je hodně.Ale kup si něaké do foroty protože si myslím že bude hůř.

Ewush

V Globusu je mají za 50,–/kg, ale ani tak poměrně dobrá cena mě nenaláká ke koupi. V tom vedru raději hroznové víno a nejlépe vychlazené v tekutém stavu.

Džanička

U nás na Hlinecku je prodávají za 40 kč,ale jsou už přezrále,takže budou určitě červavé,takže to si raději koupim meloun.

vecernice

Ne díky-letos už jsem třešně měla.

Elekrikář

U nás je mněli za 5O.- neodolal a koupil knedlíky z pařeného těsta se mi povedli vnuci mi málem snědli i kastrol.

Elekrikář

U nás je mněli za 5O.- neodolal a koupil knedlíky z pařeného těsta se mi povedli vnuci mi málem snědli i kastrol.