arygnoc

Dnes je tomu rok, co v chile

zavalilo havíře – vyprostili je z podzemí až po víc jak dvou měsících.
sledovali jste tuto událost?

Nejlepší odpověď
led

Ano. a práve tu sa ukázalo, ak človek nestratí hlavu a nepodľahne panike, vydrží veľa.
Kto vlastne zodpovedal za bezpečnosť? Hlboké ticho…Ale keď si všimnete, všetky média to veľmi rychlo zamietli pod prah.

Další odpovědi
anonym

Vcera jsem cetla v zahranicnim tisku … byly tam vsechny jejich fotky a " osud " , co delaji ted. Uz nevim presne na pocty , ale hodne z nich jich prodava ovoce a zeleninu , 2 mladici maji porad ( asi neco jako sportka ) v televizi , jeden jezdi po tel. a dava rozhovory , jeden jezdi po skolach a po mestech , kde maji zajem o " pribeh " , pak jich je par psychicky z toho nemocnych a asi 3 se vratily do dolu. Pak tam psali mezitim kdo se ozenil , ale i na nasledky rozvedl a kdo kolik ma , nebo ceka deti.
Bylo to moc zajimave , cetla jsem jednoho po druhem. -iv-